Katolicki Dom Kultury im ks kard A S Sapiehy

Zajęcia taneczneTaniec towarzyski dla dorosłych

Chcesz dobrze wypaść na parkiecie? Marzy Ci się niezapomniany taniec przy boku ukochanej osoby, ale wydaje ci się, że masz dwie lewe nogi? Szykuje się jakaś impreza z tańcami (wesele?)? Koniec podpierania ścian! Zabierz żonę, męża, chłopaka, dziewczynę lub przyjaciół na zajęcia taneczne do KDK i przekonaj się, że taniec to zdecydowanie najlepsza forma spędzania wolnego czasu!

Dzięki naszym nauczycielom poznasz tańce towarzyskie i standardowe, a gorące kubańskie rytmy, nie będą Ci obce. Gwarantujemy naukę pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, a do tego wspaniałą zabawę i mile spędzony czas!

do góry

Taniec z elementami baletu dla dzieci

Zajęcia tańca z elementami gimnastyki i baletu dla dzieci przedszkolnych obejmują naukę krótkich układów choreograficznych, tańców mini-disco oraz tańców regionalnych.

Dodatkowo zajęcia te wzbogacone są o elementy gimnastyczne, naukę podstawowych akrobatyk oraz pracę z przyborem tj. wstążka, obręcz, skakanka.

Ponadto dzieci zapoznają się z  pozycjami i słownictwem baletowym, wyrabiają płynność i estetykę ruchu oraz wdrażają nawyki prawidłowej postawy ciała.

do góry

Taniec nowoczesny dla przedszkolaków

W programie: dbałość o prawidłowy rozwój fizyczny dzieci poprzez uczestnictwo w zabawach taneczno-ruchowych. Kształtowanie prawidłowej postawy oraz sylwetki ciała poprzez wzmacnianie mięśni oraz usprawnianie ogólnej motoryki dziecka. Nauka układów tanecznych opartych na elementach street -dance,hip - hopu i tańców nowoczesnych.

do góry