Aktualności

W tym miejscu znajdziesz aktualności z sezonu 2022/2023 związane z działalnością Katolickiego Domu Kultury.

Spis aktualności

 str. 1 z 3  >   >>

Imprezy towarzyszące Świętu Rodziny Krakowskiej

22-05-2023

Zapraszamy na imprezy towarzyszące Świętu Rodziny Krakowskiej:

  • koncert dla dzieci Na wiosennej łące
  • kiermasz sąsiedzki GARAŻÓWKA

Święto Rodziny Krakowskiej

20-05-2023
Święto Rodziny Krakowskiej to wydarzenie, które na stałe wpisało się w kulturalno-rodzinny krajobraz Krakowa. Tematem przewodnim będzie szeroko rozumiana aktywność ponadpokoleniowa rodzin, pod hasłem: „Rodzina to drużyna”.
Wydarzenie promuje wartości rodzinne, integrację wielopokoleniową, profilaktykę zdrowia, aktywny tryb życia, ciekawe formy spędzania czasu, zaangażowanie w sport, kulturę i sztukę. Równocześnie ukazuje Kraków jako miasto przyjazne rodzinie, atrakcyjne miejsce zamieszkania i pobytu, dbające o wszechstronny rozwój dzieci i młodzieży, zdrowie seniorów, bezpieczeństwo mieszkańców i gości.
Aktywności dla rodzin zostaną zorganizowane, równolegle w różnych punktach Krakowa, w podmiotach miejskich i komercyjnych prowadzących działania na rzecz krakowskich rodzin. Kluby sportowe, młodzieżowe domy kultury, centra kultury, muzea, teatry oraz prywatne firmy prowadzące ośrodki sportowe i rekreacyjne bardzo aktywnie włączyły się w przygotowanie bogatej i różnorodnej oferty programowej dla krakowskich rodzin w ramach tegorocznego Święta.
Kulminacyjny punkt Święta, które jest wydarzeniem plenerowym, odbędzie się w niedzielę 28 maja, w godzinach 11-19, w tym roku po raz pierwszy na terenach zielonych przy TAURON Arenie Kraków – kolejnym wartym poznania, atrakcyjnym, zielonym obszarze Krakowa.
Zapraszamy!

Zapraszamy!


XI edycja Święta Rodziny Krakowskiej

18-05-2023

XI edycja Święta Rodziny Krakowskiej

Zapraszamy do uczestnictwa w imprezach organizowanych w ramach tego święta.

Więcej informacji na stronie organizatora.Muzyczny wieczór fletowo-klarnetowy

16-05-2023

Zapraszamy serdecznie na Muzyczny wieczór fletowo - klarnetowy,

który odbędzie się w czwartek, 18 maja, o godz.1900.

Wykonawcy:

  • studenci Akademii Muzycznej im. K. Pendereckiego w Krakowie oraz
  • uczniowie Zespołu Szkół Muzycznych im. M. Karłowicza w Krakowie
  • Krzysztof Augustyn - fortepian

156. rocznica śmierci Patrona

14-05-2023

14 maja w Kościele św. Kazimierza Królewicza ks. Proboszcz Adam Niwiński odprawił Mszę św. w intencji ks. kard. A. S. Sapiehy, z okazji 156.rocznicy urodzin tego Niezłomnego Apostoła. W uroczystości wzięła udział m.in. społeczność Katolickiego Domu Kultury oraz delegacja nauczycieli i uczniów Zespołu Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie, których Patronem jest ks. kard. A. S. Sapieha. Oprawę muzyczną przygotowała Schola parafialna oraz solistka Kinga Karska. Dziękujemy Wszystkim zaangażowanym w dzieła prowadzone pod patronatem ks. kard. A. S. Sapiehy za udział i modlitwę.


Msz św. rocznicowa

08-05-2023

W tym roku przypada 156. rocznica śmierci naszego Patrona, ks. kard. A. S. Sapiehy. Z tej okazji w najbliższą niedzielę, 14 maja o godz. 1800, bedzie odprawiona msza św. w Jego intencji.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa wszystkich pracowników, uczestników zajęć i sympatyków Katolickiego Domu Kultury im. ks. kard. A. S. Sapiehy.


Klub Rodziców

29-04-2023

Drodzy Klubowicze,
Przypominamy, że od 1 do 3 maja Klub będzie zamknięty, ale już w czwartek 4 maja ruszamy z majowymi zajęciami.
Zapraszamy!


Klub Rodziców - Клуб Батьків - zapraszamy!

03-03-2023

Дорогі батьки та опікуни з України! Запрошуємо Вас разом з дітьми до Клубу Батьків (Klub Rodziców) на вулиці Bobrowskiego 6. Кожного дня з понеділка до пятниці Вам будуть присвячені 3 години. В тих годинах пропонуємо безкоштовно скористатися ігровою кімнатою в якій знаходяться іграшки і матеріали для розвитку дитини. Також організовуємо заняття, курси, зустрічі як для дітей так і для батьків. На місці буде доступний аніматор. Пропонуємо безкоштовні напої - кава, чай, вода. Розклад від сьогодні є доступний на фейсбуці Klub Rodziców Bobrowskiego 6 також на інтернет сторінці skie.org.pl

Запрошуємо!


Drodzy Rodzice / Opiekunowie z Ukrainy!

Zapraszamy wraz z dziećmi do Klubu Rodziców na Bobrowskiego 6. Codziennie (od poniedziałku do piątku) 3 godziny będą dedykowane dla Was.W tym czasie oferujemy bezpłatną możliwość skorzystania z sali zabaw (wyposażonej w zabawki i materiały edukacyjne) oraz organizację zajęć/warsztatów, spotkań, zarówno dla dzieci jak i rodziców. Na miejscu dostępny będzie do pomocy animator oraz zapewnimy także bezpłatne napoje - kawę, herbatę i wodę. Harmonogram działań znajduje się na fb Klub Rodziców Bobrowskiego 6 oraz stronie www.skie.org.pl
Zapraszamy!


Badam piersi, dbam o siebie

24-02-2023
We wtorek, 28 lutego o godz.1700, zapraszamy na spotkanie informacyjno - edukacyjne "Profilaktyka raka piersi" organizowane przez Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II.
Zachęcamy do udziału.

Zima z KKR

27-01-2023
Ferie tuż, tuż...
W związku z rozpoczynającą się akcją „Zima z KKR” zachęcamy do zapoznania się z przygotowanymi atrakcjami dla dzieci i młodzieży legitymującymi się ważną Krakowską Kartą Rodzinną.
 str. 1 z 3  >   >>