Konkurs fotograficzny "Nasze Grzegórzki"

15-11-2020

Wszyscy (prawdopodobnie) zgadzamy się, iż nasze Grzegórzki są piękne i jedyne w swoim rodzaju, nawet w czasie ograniczeń!

Z takim przekonaniem w środowisku Katolickiego Domu Kultury powstał pomysł, ale pomóc sobie w jeszcze lepszym poznaniu naszej Dzielnicy – stąd idea zorganizowania konkursu fotograficznego pod takim właśnie tytułem.

Zaplanowany jest w dwóch odsłonach:

  •  I etap – jeszcze przedkonkursowy – to gra edukacyjna polegająca na odgadywaniu miejsc, gdzie zostały zrobione konkretne zdjęcia lub co przedstawiają.

Przez najbliższe dwa tygodnie, od 16 do 27 listopada włącznie (od poniedziałku do piątku), o godz. 12.15 będą publikowane zdjęcia na Facebooku KDK.
Prosimy o odpowiedzi na zamieszczane w postach pytania i zapraszamy do wspólnej zabawy.

  • II etap – to właściwy konkurs fotograficzny…

Regulamin Konkursu fotograficznego „Nasze Grzegórzki”:

  1.  Organizatorem Konkursu jest Katolicki Dom Kultury oraz Koło PTTK „Królewicz”.
  2. Konkurs adresowany jest do mieszkańców naszego osiedla oraz tych, którzy tę część miasta z różnych racji darzą sympatią.
  3. Zdjęcia powinny ukazywać przede wszystkim piękno Grzegórzek, miejsca ważne dla lokalnej społeczności czy po prostu ciekawe lub zapomniane.
  4. Każdy uczestnik może przesłać maksymalnie 5 zdjęć w dniach od 21 listopada do 4 grudnia 2020 roku na adres kdksapieha@gmail.com. Wysyłając je, wyraża zgodę na ich publikację.
  5. W sobotę 5 grudnia zdjęcia zostaną opublikowane na Facebooku KDK i przez tydzień (do niedzieli 13.12 włącznie) będzie możliwość publicznego głosowania.
  6. Oficjalne ogłoszenie zwycięzców nastąpi 14 grudnia.
  7. Przewidziane są nagrody oraz wystawa zdjęć konkursowych.

Zapraszamy do udziału i do obserwowania tego wydarzenia online