Plan zajęć

Poniższy plan zajęć obowiązuje w roku szkolnym 2017/2018.

Zajęcia Dzień Godzina
Artystyczna Akademia Przedszkolaka poniedziałek - piątek 900 - 1500
Kraina Smyka muzyka dla Smyka
plastyka dla Smyka
gimnastyka dla Smyka
poniedziałek
środa
piątek
1030 - 1200
1030 - 1200
1100 - 1230
Klub Bobasa strefa zabawy
muzykujące brzdące
poniedziałek
czwartek
1600
1700
Taniec nowoczesny dla przedszkolaków środa 1730 - 1815
Zajęcia baletowe dla przedszkolaków I - 3-4 lata
II - 5-6 lat
czwartek
środa
1630 - 1715
1645 - 1730
Gimnastyka dla dorosłych i młodzieży poniedziałek
piątek
1830 - 1930
1830 - 1930
Język angielski dla dzieci 5-7 lat poniedziałek i czwartek 1700 - 1745
Język angielski dla dorosłych I. grupa średniozaawansowana
II. grupa zaawansowana
poniedziałek
poniedziałek
1730 - 1900
1930 - 2100
Zajęcia komputerowe dla dorosłych środa 1730 - 1830
Teatr dla dzieci zapisy
Plastyka dla dzieci wtorek 1615 - 1730
Warsztaty plastyczne zapisy
Pracownia decoupage'u I. poziom podstawowy
II. grupa zaawansowana
środa
środa
1700 - 1830
1900 - 2100
Dance aerobic dla dorosłych czwartek 1830
Zajęcia indywidualne fortepian
keyboard
skrzypce
gitara
logopedia i reedukacja
Dni i godziny zajęć do ustalenia z nauczycielami


Zajęcia dla dzieci w innych placówkach:


Zajęcia Taneczne Przedszkole "Pod Gwiazdkami" - poniedziałek 9.00-11.00

Taniec Nowoczesny Szkoła Podstawowa nr 17 - piątek 13.10-13.55

Zajęcia Taneczne Przedszkole nr 33 - poniedziałek 13.00-16.00

Taniec Nowoczesny Szkoła Podstawowa nr 38

  • środa 13.30-14.15 kl.II
  • czwartek - 14.30-15.15 kl. III


Zajęcia Taneczne Przedszkole nr 124 - wtorek 13.00-15.00

Taniec Nowoczesny Szkoła Podstawowa nr 18

  • środa-12,30-13.15 - klasy I
  • środa - 14.30-15.15 klasy II i III
  • środa -15.20-16.05 - klasy IV


Rytmika Przedszkole Sióstr Służebniczek - czwartek 9.00-11.00

Balet Szkoła Podstawowa nr 38 - czwartek - 15.30 - 16.15

Gimnastyka Korekcyjna Przedszkole "Iskierka" - piątek 9.00-12.30

Balet Przedszkole "Iskierka" - wtorek - 10.30-12.00