Aktualności

W tym miejscu znajdziesz aktualności z sezonu 2022/2023 związane z działalnością Katolickiego Domu Kultury.

Spis aktualności

 str. 1 z 2  >   >>

Klub Rodziców - Клуб Батьків - zapraszamy!

03-03-2023

Дорогі батьки та опікуни з України! Запрошуємо Вас разом з дітьми до Клубу Батьків (Klub Rodziców) на вулиці Bobrowskiego 6. Кожного дня з понеділка до пятниці Вам будуть присвячені 3 години. В тих годинах пропонуємо безкоштовно скористатися ігровою кімнатою в якій знаходяться іграшки і матеріали для розвитку дитини. Також організовуємо заняття, курси, зустрічі як для дітей так і для батьків. На місці буде доступний аніматор. Пропонуємо безкоштовні напої - кава, чай, вода. Розклад від сьогодні є доступний на фейсбуці Klub Rodziców Bobrowskiego 6 також на інтернет сторінці skie.org.pl

Запрошуємо!


Drodzy Rodzice / Opiekunowie z Ukrainy!

Zapraszamy wraz z dziećmi do Klubu Rodziców na Bobrowskiego 6. Codziennie (od poniedziałku do piątku) 3 godziny będą dedykowane dla Was.W tym czasie oferujemy bezpłatną możliwość skorzystania z sali zabaw (wyposażonej w zabawki i materiały edukacyjne) oraz organizację zajęć/warsztatów, spotkań, zarówno dla dzieci jak i rodziców. Na miejscu dostępny będzie do pomocy animator oraz zapewnimy także bezpłatne napoje - kawę, herbatę i wodę. Harmonogram działań znajduje się na fb Klub Rodziców Bobrowskiego 6 oraz stronie www.skie.org.pl
Zapraszamy!


Badam piersi, dbam o siebie

24-02-2023
We wtorek, 28 lutego o godz.1700, zapraszamy na spotkanie informacyjno - edukacyjne "Profilaktyka raka piersi" organizowane przez Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II.
Zachęcamy do udziału.

Zima z KKR

27-01-2023
Ferie tuż, tuż...
W związku z rozpoczynającą się akcją „Zima z KKR” zachęcamy do zapoznania się z przygotowanymi atrakcjami dla dzieci i młodzieży legitymującymi się ważną Krakowską Kartą Rodzinną.

Zimowy koncert uczniów

20-01-2023
Ostatni w tym roku kolędowy koncert już za nami...
Dziękujemy Wszystkim wspaniałym Wykonawcom, dużym i małym, za dostarczenie wielu wrażeń podczas muzycznych, noworocznych opowieści...
Życzymy udanego wypoczynku i do zobaczenia po feriach

Koncert noworoczno-kolędowy

19-01-2023

Było pięknie!


Teatrzyk EDEN - Opowieść Wigilijna

10-12-2022

Zapraszamy 18 grudnia, w niedzielę, o godz. 1200 na spektakl dla dzieci pt. "Opowieść Wigilijna"


Kiermasz Świąteczny II 2022

10-12-2022

Zapraszamy na drugą edycję Kiermaszu Rękodzieła, w niedzielę, 18 grudnia, w godz. 1000 - 1400, w Sali Sapieżyńskiej (I. piętro)


Kiermasz świąteczny 2022

28-11-2022
W niedzielę,tuż przed św. Mikołajem, któremu przecież musimy pomóc w produkcji prezentów, zapraszamy na mini-kiermasz!
Króciutki, tylko w godz. 9.00 - 13.00, bo wszyscy pędzimy i musimy ze wszystkim zdążyć!
Rzeczy - jak zwykle: dekoracyjne, unikalne, starannie wykonane, i dla każdego: kartki świąteczne, biżuteria, bombki, szkatułki, pudełka i inne urocze utensylia domowe, piękna i unikalna ceramika.
Zapraszamy!

Koncert Misa Criolla

17-11-2022

Mszę Kreolską ("Misa Criolla") skomponował  Ariel Ramírez (1921-2010) w roku 1964, wkrótce po dopuszczeniu przez Sobór Watykański II języków narodowych do liturgii.
Pełną emocji muzykę do części stałych Mszy św. (Kyrie, Gloria, Credo, Sanctus i Agnus Dei) oparł argentyński kompozytor na motywach ludowych tańców latynoamerykańskich.
Wykonawcy :
Artur Stabrawa - tenor
Daniel Domarecki - tenor
Karolina Źróbek - klawesyn
Ryszard Źróbek - Dyrygent

Teatr EDEN Niepokonany olbrzym

15-11-2022

Spektakl pod tytułem „Niepokonany Olbrzym” to prosta oraz zabawna historia, będąca kontynuacją przygód Dawida i Króla Saula z przedstawienia „Odważny Pastuszek”. Wartości przekazane w bajce to: odwaga, dzielność, niesienie pomocy, umiejętność rozwiązywania problemów bez stosowania przemocy. Podczas tego przedstawienia dzieci dowiadują się, że dobre uczynki będą wynagrodzone i że w każdym człowieku, nawet z pozoru złym, można odnaleźć Dobro. Najmłodsi widzowie dostrzegają, że każdy zasługuje na drugą szansę oraz że nigdy nie jest za późno, aby się zmienić.

Zapraszamy!

 str. 1 z 2  >   >>