Aktualności

W tym miejscu znajdziesz aktualności z sezonu 2019/2020 związane z działalnością Katolickiego Domu Kultury.

Spis aktualności

 str. 1 z 1 

Rodzinne warsztaty stolarskie

07-10-2019

26 października (sobota) o godz. 1000  zapraszamy na

Rodzinne warsztaty stolarskie

"Więź z dzieckiem najlepiej buduje się poprzez wspólne działanie. Gdy rodzic i dziecko mogą wspólnie tworzyć i razem pracować, powstaje między nimi jedyna w swoim rodzaju nić porozumienia. Rodzą się wspomnienia, które zostaną już na zawsze. Zapach drewna, wspólne wbijanie gwoździ, planowanie nowych drewnianych konstrukcji, tworzenie unikalnych maszyn, pojazdów i drewnianych robotów. To wszystko, a nawet i więcej czeka na rodziców i dzieci podczas warsztatów stolarskich skierowanych do rodzin." (www.warsztatystolarskie.pl)


Podczas warsztatów uczestnicy wykonają własnego pomysłu POJAZD. Do dyspozycji będą potrzebne narzędzia i materiały. Zapraszamy majsterkowiczów dużych i małych!

 

Zapisy w sekretariacie (liczba miejsc ograniczona)


Jesienne warsztaty plastyczne I

07-10-2019

Zapraszamy na kreatywne warsztaty plastyczne - edycja jesienna.

Warsztaty przeznaczone są dla zorganizowanych grup szkolnych i przedszkolnych. Ciekawe techniki, elastyczne terminy i dobre ceny - zapraszamy nauczycieli i opiekunów.


Zajęcia w nowym roku szkolnym 2019/2010

03-10-2019

Nowy rok szkolny rozpoczęty! Sugerujemy, by wśród zajęć polekcyjnych w wolnym czasie znalazły się także nasze propozycje. Mamy wiele sprawdzonych od lat (np. nauka gry na instrumentach czy taniec), ale proponujemy także nowe formy.

Oprócz zajęć dla dzieci szkolnych i przedszkolnych mamy również takie, które są przeznaczone dla dorosłych i młodzieży (np. szycie na maszynie).

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


Zajęcia otwarte 2019

21-09-2019

Uwaga!

Jeśli chcecie zobaczyć, co u nas się dzieje na zajęciach, poznać program i sposób jego realizacji, sprawdzić, czy są to zajęcia dla Was - przyjdźcie na zajęcia otwarte! Tę możliwość uruchamiamy dla Was już w przyszłym tygodniu.

Zapraszamy!


Uwaga! Klub Rodziców z dziećmi

12-09-2019

Harmonogram zajęć oraz inne informacje o projekcie dla Klubu Rodziców z dziećmi do lat 3 znajduje się na stronie Stowarzyszenia Kultura i Edukacja


Pierwsze zajęcia

07-09-2019

Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Zapraszamy do spędzenia go z nami. Znajdziecie u nas zajęcia dla małych, średnich i dużych czyli dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

W tym tygodniu zapraszamy na pierwsze zajęcia dla dzieci. Będą to zajęcia otwarte, aby można było zorientować się, czy to jest to, czego szukamy, poznać prowadzących, plan i  zakres działań.

  • Kreatywne warsztaty plastyczne - wtorek, godz. 1700
  • Balet - środa, godz. 1700
  • Taniec nowoczesny - środa, godz. 1800

Serdecznie zapraszamy!


Nowy rok szkolny 2019/2020

01-09-2019

Zapraszamy na nowe zajęcia w nowym roku szkolnym. Każdy znajdzie tu coś dla siebie!

 str. 1 z 1